Esküt tettek a gyülekezeti munkatársak

2017. március 19-én a vasárnapi istentisztelet keretében tettek esküt gyülekezetünk megbízott munkatársai, akik a lelkész és a presbitérium munkáját segítve szervezik, koordinálják, vezetik a gyülekezeti, egyházközségi élet számos területét. Ők azok, akik a közösség szeme előtt vagy a színfalak mögött tevékenykedve dolgoznak azon, hogy szóljon az orgona az istentiszteletek alatt, működjön a vasárnapi iskola és számos gyülekezeti csoport, rendben legyenek az egyházközség pénzügyei. Előkészítik és lebonyolítják a gyülekezeti rendezvényeket, gondoskodnak a templom körüli karbantartási munkákról, szerkesztik a gyülekezeti újságot, biztosítják a honlap, facebook oldal működését, ellátják az istentiszteleti előkészítő szolgálatot.
Az egyházközség hálás szívvel köszöni meg áldozatos munkájukat, melyet lelkiismeretesen végeznek Isten dicsőségére és a gyülekezet javára. A munkatársak névsora és az ellátott feladatok ide kattintva megtekinthetők.

Címkék: